Sonraki Onceki Içerik

8. Bu belge hakkında

Copyright © 1999 Brenno J.S.A.A.F. de Winter (İngilizce sürümü) Copyright © 1999 Michael Fischer v. Mollard (özgün Almanca sürümü) Copyright © 2002 Arjen Baart (Flamenkçe sürümü) Copyright © 2004 Barış Çiçek (Türkçe sürümü)

Bu belge özgür bir belgedir onu Özgür Yazılım Derneğinin yayınladığı GNU Kütüphane Genel Kamu Lisansı çerçevesinde istediğiniz gibi dağıtabilir ve/veya değiştirebilirsiniz.

Bu kütüphane faydalı olunacağı umularak dağıtılmaktadır, ancak HİÇBİR GARANTİSİ YOKTUR; BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUĞU ya da SATILABİLİRLİĞİ yoktur. Daha detaylı bilgi için GNU Kütüphane Kamu Lisansına bakın.

Bu kütüphane ile GNU Kütüphane Kamu Lisansını da almış olmalısınız. Eğer almadıysanız, Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA'ya yazın.

8.1 Sürümler

Özgün Almanca sürümleri: Sürüm 0.1 almanca olan ilk sürümlerdi

Sürüm 0.1.0 (İngilizce) 30 Nisan 1999, Belçika Kraliçe'nin Günü.

Sürüm 0.1.1 (Almanca)

Sürüm 0.1.2 (İngilizce) 3 Nisan, 2002

Sürüm 0.1.3 (Flamenkçe) 17 Mayıs, 2002

Sürüm 0.1.4 (Türkçe) 4 Mayıs , 2004 Tüm değişiklikler diff dosyasında belgelenmiştir: dieses Dokument

Türkçe sürüm için: Belge hakkındaki tüm görüşlerinizi Barış Çiçek'e ( baris teamforce.name.tr) ileteblilirsiniz. Görüşleriniz daha iyi bir belge oluşturmak için severek bekliyoruz.

İngilizce veya Flamenkçe sürüm için: All remarks for this document can be sent to Brenno J.S.A.A.F. de Winter ( brenno@dewinter.com). or Arjen Baart ( arjen@andromeda.nl). Comments help us make a better document and are greatly appreciated.

Almanca sürüm için: Anregungen, Kritik, Verbesserungen und Erweiterungen einfach an Michael Fischer v. Mollard ( fischer@math.uni-goettingen.de) senden, damit dieses Dokument weiter verbessert werden kann.


Sonraki Onceki Içerik